| bladerdeeg | / |
| Capaciteit | 30ml |
| Nic | 3.5% |
| Smaak | # Verloren oorlogstoestand |
| Merk | FROZEN E.T. |
| Serie | NICOTINE ZOUT |
€ 21,99
| bladerdeeg | / |
| Capaciteit | 30ml |
| Nic | 3.5% |
| Smaak | # Verloren oorlogstoestand |
| Merk | FROZEN E.T. |
| Serie | NICOTINE ZOUT |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Smaak | Staat van verloren oorlog |
Dessert Smaken
Dessert Smaken
Dessert Smaken
Dessert Smaken
Dessert Smaken

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.