| Nic | 3.5% |
| Smaak | # Monalisa’s traan |
| Capaciteit | 30ml |
| Merk | FROZEN E.T. |
| bladerdeeg | / |
| Serie | NICOTINE ZOUT |
€ 21,99
| Nic | 3.5% |
| Smaak | # Monalisa’s traan |
| Capaciteit | 30ml |
| Merk | FROZEN E.T. |
| bladerdeeg | / |
| Serie | NICOTINE ZOUT |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Smaak | De traan van Monalisa |
Fruit Smaken
Fruit Smaken

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.