| Nic | 3% |
| Categorieën | E-vloeistoffen |
| Merk | MIKU |
| Serie | / |
| bladerdeeg | / |
| Capaciteit | 30ml |
€ 22,99
| Nic | 3% |
| Categorieën | E-vloeistoffen |
| Merk | MIKU |
| Serie | / |
| bladerdeeg | / |
| Capaciteit | 30ml |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Smaak | Western Amourous |
Fruit Smaken
Drink Smaken
Drink Smaken
Drink Smaken
Fruit Smaken
Drink Smaken

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.