| Serie | / |
| Categorieën | E-vloeistoffen |
| Capaciteit | 30ml |
| Smaak | # Mung Boon |
| Nic | 3% |
| Merk | MIKU |
| Serie | / |
| Categorieën | E-vloeistoffen |
| Capaciteit | 30ml |
| Smaak | # Mung Boon |
| Nic | 3% |
| Merk | MIKU |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Smaak | Mung Boon |
Fruit Smaken
Drink Smaken
Drink Smaken
Drink Smaken
Drink Smaken
Dessert Smaken

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.