| Serie | INFINITY |
| bladerdeeg | 650 bladerdeeg |
| Kleur | / |
| Merk | RELX |
| Nic | 3% |
| Capaciteit | 1,8 ml |
€ 9,99
| Serie | INFINITY |
| bladerdeeg | 650 bladerdeeg |
| Kleur | / |
| Merk | RELX |
| Nic | 3% |
| Capaciteit | 1,8 ml |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Smaak | Pittige Sparkle |
E-sigaret Pod Sets
Pods Cartridges
Pods Cartridges
E-sigaret Pod Sets

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.