| Categorieën | Vervangende pod-cartridges |
| Merk | RELX |
| Capaciteit | 1,8 ml |
| Nic | 3% |
| Kleur | / |
| Serie | INFINITY |
€ 9,99
| Categorieën | Vervangende pod-cartridges |
| Merk | RELX |
| Capaciteit | 1,8 ml |
| Nic | 3% |
| Kleur | / |
| Serie | INFINITY |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Smaak | Fris groen |
E-sigaret Pod Sets
Pods Cartridges

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.