| Capaciteit | 1,8 ml |
| Nic | 5% |
| Merk | RELX |
| Serie | INFINITY |
| Categorieën | Vervangende pod-cartridges |
| Kleur | / |
€ 9,99
| Capaciteit | 1,8 ml |
| Nic | 5% |
| Merk | RELX |
| Serie | INFINITY |
| Categorieën | Vervangende pod-cartridges |
| Kleur | / |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Smaak | Menthol Munt |
E-sigaret Pod Sets
Pods Cartridges
E-sigaret Pod Sets

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.