| Merk | MIKU |
| bladerdeeg | / |
| Capaciteit | 30ml |
| Serie | / |
| Categorieën | E-vloeistoffen |
| Nic | 3% |
| Merk | MIKU |
| bladerdeeg | / |
| Capaciteit | 30ml |
| Serie | / |
| Categorieën | E-vloeistoffen |
| Nic | 3% |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Smaak | Chinese thee |
Fruit Smaken
Drink Smaken
Drink Smaken
E-sigaret Pod Sets
Dessert Smaken
Drink Smaken

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.