| bladerdeeg | 5500 Bladerdeeg |
| Merk | HELLO PUFF |
| Serie | BULK GROOTHANDEL 10 STKS/VERPAKKING |
| Nic | 5% |
| Capaciteit | 10ml |
| Smaak | # Gemengd fruit |
€ 105,99
| bladerdeeg | 5500 Bladerdeeg |
| Merk | HELLO PUFF |
| Serie | BULK GROOTHANDEL 10 STKS/VERPAKKING |
| Nic | 5% |
| Capaciteit | 10ml |
| Smaak | # Gemengd fruit |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Smaak | Gemengd Fruit |

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.