| Kleur | / |
| Capaciteit | 10ml |
| Serie | BULK GROOTHANDEL 10 STKS/VERPAKKING |
| Nic | 5% |
| Categorieën | Wegwerp e-sigaretten |
| Merk | HELLO PUFF |
€ 105,99
| Kleur | / |
| Capaciteit | 10ml |
| Serie | BULK GROOTHANDEL 10 STKS/VERPAKKING |
| Nic | 5% |
| Categorieën | Wegwerp e-sigaretten |
| Merk | HELLO PUFF |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Smaak | Ananas |

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.