| Kleur | / |
| Serie | MILK TEA CUP |
| Categorieën | Wegwerp e-sigaretten |
| Merk | FRUIT LAB |
| Nic | 3% |
| Capaciteit | 15ml |
€ 14,99
| Kleur | / |
| Serie | MILK TEA CUP |
| Categorieën | Wegwerp e-sigaretten |
| Merk | FRUIT LAB |
| Nic | 3% |
| Capaciteit | 15ml |
| Gewicht | 0,2 kg |
|---|---|
| Smaak | Ijswater |
Drink Smaken

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.