| Merk | FRUITLAB |
| Kleur | / |
| Nic | 3% |
| Capaciteit | 30ml |
| Serie | NICOTINE ZOUT |
| bladerdeeg | / |
€ 16,99
| Merk | FRUITLAB |
| Kleur | / |
| Nic | 3% |
| Capaciteit | 30ml |
| Serie | NICOTINE ZOUT |
| bladerdeeg | / |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Smaak | Lychee |
Fruit Smaken
Fruit Smaken
Fruit Smaken
Fruit Smaken
Fruit Smaken
Fruit Smaken

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.