| Capaciteit | 30ml |
| Serie | ZOUT SERIE |
| Smaak | # Rood ijs |
| Nic | 3.5% |
| Merk | COLOR SHAQ |
| Categorieën | E-vloeistof |
€ 14,99
| Capaciteit | 30ml |
| Serie | ZOUT SERIE |
| Smaak | # Rood ijs |
| Nic | 3.5% |
| Merk | COLOR SHAQ |
| Categorieën | E-vloeistof |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Smaak | Rood ijs |
Fruit Smaken
Fruit Smaken
Fruit Smaken
Fruit Smaken
Fruit Smaken
Fruit Smaken

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.