| Capaciteit | 30ml |
| bladerdeeg | / |
| Merk | SHAQ |
| Serie | NICOTINE ZOUT SERIE |
| Categorieën | E-vloeistof |
| Nic | 4% |
€ 14,99
| Capaciteit | 30ml |
| bladerdeeg | / |
| Merk | SHAQ |
| Serie | NICOTINE ZOUT SERIE |
| Categorieën | E-vloeistof |
| Nic | 4% |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Smaak | Framboos |
Fruit Smaken
Fruit Smaken
Fruit Smaken
Fruit Smaken
Fruit Smaken
Fruit Smaken

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.