| Merk | ALCHEMASTER |
| bladerdeeg | / |
| Nic | 18mg |
| Serie | NICOTINE ZOUT |
| Categorieën | E-vloeistof |
| Capaciteit | 30ml |
€ 14,99
| Merk | ALCHEMASTER |
| bladerdeeg | / |
| Nic | 18mg |
| Serie | NICOTINE ZOUT |
| Categorieën | E-vloeistof |
| Capaciteit | 30ml |
| Gewicht | 0,5 kg |
|---|---|
| Smaak | Kristal druif |
ALCHEMASTER

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.