| Nic | 18mg |
| Merk | ALCHEMASTER |
| Smaak | # Aardbeienjam |
| Capaciteit | 30ml |
| Serie | NICOTINE ZOUT |
| Categorieën | E-vloeistof |
€ 14,99
| Nic | 18mg |
| Merk | ALCHEMASTER |
| Smaak | # Aardbeienjam |
| Capaciteit | 30ml |
| Serie | NICOTINE ZOUT |
| Categorieën | E-vloeistof |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Smaak | Aardbeienjam |
Fruit Smaken
Fruit Smaken

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.