| Serie | ZOUT SERIE |
| Kleur | / |
| Merk | COLOR SHAQ |
| Categorieën | E-vloeistof |
| Capaciteit | 30ml |
| Nic | 3.5% |
€ 14,99
| Serie | ZOUT SERIE |
| Kleur | / |
| Merk | COLOR SHAQ |
| Categorieën | E-vloeistof |
| Capaciteit | 30ml |
| Nic | 3.5% |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Smaak | Paars ijs |
Fruit Smaken
Fruit Smaken
Fruit Smaken
Fruit Smaken
Fruit Smaken
Fruit Smaken

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.