| Smaak | # Alpine Cloud Tea |
| Merk | ZHUIYUN |
| Serie | MINI CUP |
| Categorieën | Wegwerp e-sigaretten |
| Capaciteit | 16ml |
| Nic | 3.5% |
€ 12,99
| Smaak | # Alpine Cloud Tea |
| Merk | ZHUIYUN |
| Serie | MINI CUP |
| Categorieën | Wegwerp e-sigaretten |
| Capaciteit | 16ml |
| Nic | 3.5% |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Smaak | Alpenwolkthee |

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.