| Capaciteit | 2ml |
| Kleur | / |
| Merk | YOOZ |
| Serie | SERIES 2 |
| bladerdeeg | 400 bladerdeeg |
| Nic | / |
€ 29,99
| Capaciteit | 2ml |
| Kleur | / |
| Merk | YOOZ |
| Serie | SERIES 2 |
| bladerdeeg | 400 bladerdeeg |
| Nic | / |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Kleur | Zonnebloem Groen |
E-sigaret Pod Sets
E-sigaret Pod Sets
E-sigaret Pod Sets
E-sigaret Pod Sets
E-sigaret Pod Sets
E-sigaret Pod Sets
E-sigaret Pod Sets
E-sigaret Pod Sets

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.