| Capaciteit | 1,8 ml |
| Serie | INFINITY |
| Merk | RELX |
| bladerdeeg | 650 bladerdeeg |
| Nic | 3% |
| Smaak | # Exotische passie |
€ 9,99
| Capaciteit | 1,8 ml |
| Serie | INFINITY |
| Merk | RELX |
| bladerdeeg | 650 bladerdeeg |
| Nic | 3% |
| Smaak | # Exotische passie |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Smaak | Exotische passie |
E-sigaret Pod Sets
Pods Cartridges
Pods Cartridges
E-sigaret Pod Sets

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.