| Serie | / |
| Capaciteit | 30ml |
| Kleur | / |
| Merk | MIKU |
| Nic | 3% |
| Categorieën | E-vloeistoffen |
| Serie | / |
| Capaciteit | 30ml |
| Kleur | / |
| Merk | MIKU |
| Nic | 3% |
| Categorieën | E-vloeistoffen |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Smaak | Bosbessenkoffie |
Dessert Smaken
Fruit Smaken
Drink Smaken
Dessert Smaken
Drink Smaken
Menthol Smaken

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.