| Merk | FOUNS |
| Categorieën | Wegwerp e-sigaretten |
| Smaak | # Watermeloenijs |
| Capaciteit | 10ml |
| Nic | 3.5% |
| Serie | MINI CUP |
€ 12,99
| Merk | FOUNS |
| Categorieën | Wegwerp e-sigaretten |
| Smaak | # Watermeloenijs |
| Capaciteit | 10ml |
| Nic | 3.5% |
| Serie | MINI CUP |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Smaak | Watermeloen Ijs |

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.