| Smaak | # Druif |
| Merk | ATVS |
| Nic | 2% |
| Capaciteit | 2.2ml |
| Kleur | / |
| Serie | MINI |
Atvs Mini Wegwerp E-sigaretten # Druif 600 Bladerdeeg
€ 9,99
Artikelnummer: ATVS-050
Categorieën: ATVS, ATVS MINI 600 puffs
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Smaak | Druif |
Geen producten in de winkelwagen.
€ 9,99
| Smaak | # Druif |
| Merk | ATVS |
| Nic | 2% |
| Capaciteit | 2.2ml |
| Kleur | / |
| Serie | MINI |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Smaak | Druif |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.